Dan Brulé. Vabastav hingamine

*Vabastava hingamise õpetaja Ameerikast
*On käinud palju Eestis, pärast pikemat vaheaega käis 2017 detsembris, 2018 augustis
*Tuleb 2019 mais, pileteid müüakse hingamisnädalale, kus ühel päeval toimub ka hingamiskontsert

https://www.facebook.com/notes/pranayama-tallinn/kes-on-dan-brul%C3%A9/1748638095153657/
http://hingele.goodnews.ee/video-dan-brule-viib-eestis-labi-suurhingamise-sessiooni/

Dan Brulé on maailma muutev pioneer hingamistöö valdkonnas. Rohkem, kui 100 000 inimest üle 50 riigi teevad täna Dan´i teadliku hingamise metoodika alusel hingamistehnikaid oma tööl ja eludes.
Suur hulk nendest on olümpiavõitjad, tipp võitluskunstide meistrid, juhtivad psühhoterapeudid, meditsiinilised eksperdid, mungad, mediteerijad, jooga õpetajad, meelelahutuse artistid, personaalsed treenerid, tervendajad, elu treenerid, tippjuhid.

„Kui vaimsete otsingute teel olija on valmis, leiab ta vastused raamatust, mille ta kätte võtab. Siis juhatab järgmine teele sattuv õpetaja teda teeotsale. Siis toob uus praktika endaga kaasa läbimurde. Ja asi pole ei raamatus, õpetajas ega tehnikas, vaid valmisolekus. Kui sa oled valmis, siis teeb isegi nii elementaarne ja lihtne asi nagu hingamine su vabaks ja täidab su südamesoovi.“ – Dan Brule –

Hingamiskontsert on uue ajastu meelelahutusformaat, kus iga osaleja on kaaslooja kontserdil läbi enda sügavaima tegevuse – hingamise. Liikudes turvaliselt muutunud teadvuse seisundisse on võimalik hingamiskontserdil osalejal lisaks sügavale lõdvestusele, kogeda imelisi tervenemisi ja jumalikke taipamisi.

Osalejate kommentaarid:

Katrin:
Osalesin omal ajal aastaid tagasi palju tema töötubades. Kadunud Talvi Ausma korraldas neid mitmel pool Eestis väljasõitudena, kuskil looduses, telkidega. Ükskord oli sõit üle mere kuskile väikesele saarele omaette ekstreemsus. Kuid oli ka Tallinnas hotellides konverentsisaalides. Osalejate hulgas oli palju põnevaid isiksusi, näitlejaid, kellest ühest vähemalt (Kleer Maibaum) hiljem sai ka hingamisterapeut.
Hind oli taskukohane. Praegused kursused on hoopis teisest hinnaklassist. Aeg on ka teine.

2019-03-30T12:44:13+02:00