Riina Grethiel Leppoja. Reiki, meditatsioonid, kanaldamine

*Reiki meister
*Kirjastuse ja keskkonna Valgusesaar üks loojatest
*Mitmete raamatute autor
*Viib läbi tervendus- ja meditatsiooniseminare
*Koostanud mitmeid audiokursuseid

http://www.valgusesaar.ee/
http://www.valgusesaar.ee/grethiel.htm

Osalejate kommentaarid:

Katrin:
Olin mitmed aastad kuulanud CD-plaadilt Riina juhendatud meditatsioone, kuni lõpuks sattusin ka tema kanaldamiseteemalisele seminarile. Seal sain aru, et olen kanaldanud iseseisvalt juba päris pikka aega. Minu kanaldamismeetod on kirjavahetus ingliga. Sarnaselt Neale Donald Walsch-i raamatuga „Jutuajamised jumalaga“. Küsin ja vastused tulevad kuskilt… Sellised, mida ise välja mõelda ei suudaks. Alati toetavad, aitavad näha olukordade teisi aspekte. Riina semianaride plussiks on muidugi kogu see toetav keskkond, kaasteelised, mõtete vahetus teistega. Väga mitmeid huvitavaid tutvusi sai sõlmitud inimestega, kellega ka hiljem olen kohtunud.
Valgusesaare raamatutest olen lugenud „Vabanemise vägi“ (Riina Grethiel Leppoja), „Elamine rõõmus“, „Vaimne kasv“, „Ärkvelolekust tulenev vägi“ (Sanaya Roman) ja alustanud värskelt ilmunud Riina Grethiel Leppoja raamatu „Ürgilm, haldjad, jumalannad ja esivanemad“ lugemist. Riina on teinud muljetavaldava suure töö meie oma Eesti rahvuspärandist.

Sirve:
Mäletan, kui ise alustasin ja olin suurtes raskustes ja võitlesin oma paanikahoogudega. Siis esimese asjana oligi mulle toeks internet. See oli küll aastal 2005 ja siis eriti palju selle-alast infot polnud, kuid Valgusesaare koduleht oli just see, kus istusin õhtuti tundide viisi lugesin ja nutsin ja nutsin ja lugesin.. need tekstid, mis seal lehel, olid nii toetavad ja hingeliselt puhastavad. Need aitasid edasi ja jälle ükspäev korraga edasi elada. Ma ei teagi, mis oleks mind ilma selleta toetanud…

2018-07-03T12:59:49+03:00