Rännak2018-05-25T13:16:22+03:00

Rännak

Brandon Bays

2007, 207 lk
2014, 214 lk
e-raamat 2014

Tutvustus

1992. aastal diagnoositi Brandon Baysil kõhus suur kasvaja, mille tagajärjel leidis ta ennast rännakul, mis osutus märkimisväärselt tervendavaks ja vabastavaks.

Kõigest 6,5 nädalat hiljem kuulutati ta eeskujulikult terveks – polnud ravimeid, polnud operatsiooni ja enam ei olnud ka kasvajat.

Brandon Baysi rajatud enesetervenduse protsess on sügav ja originaalne. See on vabastanud tuhandeid inimesi eluaegsetest emotsionaalsetest ja füüsilistest blokkidest.

Brandon jagab selles raamatus lugejaga sügavaid transformeerivaid tehnikad ja kirjeldab üksikasjalikult oma unikaalset tööd.

Tutvustus

Brandon Baysi täienduste ja parandustega „Rännak” (teose esmatrükk valmis 1999 ja eesti keeles Kirjastuselt Pilgrim 2007) on raamat vabadusest. Me kõik tunneme, et sügaval meie sees peitub tohutu vägi. Igatseme seda kogeda, aga miski hoiab meid tagasi. Me igatseme vabaks saada, aga ei tea, kuidas. Sellest raamatust selgub, kuidas.

Kui Brandon Baysil diagnoositi korvpallisuurune kasvaja emakas, sai alguse tema vapustav hingeotsingurännak. Naine oli otsustanud terveneda loomulikul teel – ta ei võtnud rohtu ega läinud lõikusele, ent kuus ja pool nädalat hiljem leiti, et kasvaja on kadunud. Omaenese meele-keha tarkusest avastas Brandon Bays võimsad vahendid, millega saavutada otsene juurdepääs hingele – nagu tingimusteta armastus, piiritu rahu, elav kohalolek enda sees –, ning leiutas tervenemise revolutsioonilise paradigma. Kümned tuhanded inimesed üle kogu maailma on sellest ajast saadik kasutanud rännakutööd, et äratada oma lõpmatu vägi ning vabaneda eluaegsetest emotsionaalsetest takistustest ja füüsilistest haigustest.

Praktiliste, lihtsalt kasutatavate tehnikate abil võimaldab RÄNNAK: sukelduda oma hinge ja saada ühendus sisemise tarkusega avastada ja täielikult kaotada emotsionaalsed ja füüsilised tõkked avastada allasurutud emotsioonid ja rakumälestused, mis võivad viia haigusteni, ning need puhastada tervendada oma olemust, emotsioone ja keha kogeda piiritut sisemist rõõmu, rahu ja armastust elada elu, mis väljendab su kõrgeimat potentsiaali saada lõpuks tõeliselt vabaks.

Lugejate kommentaarid

Katrin:
Brandon Baysi raamatud „Rännak“ ja „Vabadus on“ inspireerisid sedavõrd, et tegime ühe tuttavaga Silva meetodi koolituse ajast endale rännaku meetodi selgeks niivõrd, kui seda raamatute põhjal teha saab. Kummalgi meil ei olnud sel ajal rahalisi vahendeid, et Brandon Bays-i koolitustele minna. Nii hakkasime vastastikku teineteisele paaristööna rännaku seansse tegema. Saime kokku korra nädala või kahe jooksul päris pika perioodi vältel. See oli väga tõhus periood. Vabanes väga suur hulk valusaid minevikumälestusi.
Ega polegi nii lihtne minevikus kaevata ja leida end uuesti vana valuga silmitsi. Meetodi plussiks on see, et pole vaja lugusid hakata heietama. Seda lausa välditakse. Olulised on tunded, mis on kehamälusse salvestunud ning nende transformeerimine. Seanss lõpeb alati väga vabastavalt. Mälestused pehmenevad, leiavad uue tähenduse. Oluline on sõnum, et praegu me ei ole enam need, kes me olime minevikus. Me oleme muutunud, samuti asjaosalised. Pole vaja enam vana taaka kanda. See toob meid olevikku, praegusesse hetke.