Silva meele kontrolli meetod2018-05-25T13:20:23+03:00

Silva meele kontrolli meetod

Kuidas saada abi teispoolsuselt. Õpi oma meelt kasutama – muutu loovaks kõrgemal tasandil.

José Silva, Robert B. Stone

1994, 192 lk

vt saadavust Apollo internetipoes

Tutvustus

Ainult kümme protsenti inimesi kasutab mõlemat ajupoolt võrdsel määral. Enamik inimesi arendab ainult loogiliselt mõtlevat vasakut ajupoolkera ja jätab tohutut loomingulist potentsiaali omava parema ajupoolkera unarusse.
“Silva meele kontrolli meetod” õpetab ergastama paremat ajupoolkera, mis aitab saavutada juurdepääsu Kõrgemale Intellektile, loovusele ja energiale.
Raamat sisaldab lihtsat tegevuskava, mida päev-päevalt järgides saab teispoolsust enda kasuks tööle rakendada.

SISUKORD

I OSA
KONTAKTI LOOMINE

1. Mis on teispoolsus?
2. Mida võib sinu jaoks tähendada teispoolsuse abi
3. Kuidas kontakteeruda teispoolsusega
4. Kuidas tugevdada kontakti teispoolsusega
5. Mõned abistavad vihjed teispoolsuse kohta
6. Kuidas saada teispoolsuselt vastuseid

II OSA
KONTAKTI KASUTAMINE

7. Mida enne abipalumist teha
8. Kuidas saada abi inimestevaheliste probleemide lahendamiseks
9. Kuidas saada teispoolsuselt abi tervise parandamiseks
10. Kuidas saada teispoolsuselt abi ärilise edu saavutamiseks
11. Teispoolsuse abi raskemate elumurede võitmiseks
12. Sinu partnerlus teispoolsusega jätkub

Lugejate kommentaarid

Katrin:
Mediteerimisega tegin ma algust aastal 1995 tänu just sellele raamatule. Mu keskmine laps oli siis pooleaastane, kui mina oma eluga ummikus olin. Olin aasta pärast esimese lapse sündi haigestunud kilpnäärme ületalitluse haigusse, söönud mitu aastat tablette ja haiguse justkui seljatanud, pikemat aega terve olnud ilma tablette vajamata. Ja siis teise lapse sünniga saabus haigus tagasi. Pidin 4-kuuse lapse päevapealt rinnast võõrutama, sest määrati uus tabletikuur. See oli nii mulle kui lapsele psüühiliselt raske. Lapsel hakkasid tulema haigused ridamisi. Mees kippus jooma ja sõpradega üha rohkem väljas aega veetma.
Sattusin siis raamatukokku, käisin seal koos vanema lapsega ja riiulilt jäi näppu raamat “Silva meele kontrolli meetod. Kuidas saada abi teispoolsuselt”.
Mõtlesin, et kui siinpoolsus mind aidata ei oska, siis ehk saan abi teispoolsuselt. Olin suur raamatulugeja olnud nooruspõlves, aga siis silmadele liiga teinud ja vahepeal suuremast lugemisest tagasi tõmbunud. Korralik ja põhjalik koolilaps olen ma eluaeg olnud. Nii võtsin selle raamatu ette ja tegin kohusetundlikult kõik harjutused, nii kuis ette nähtud, ära. Seal oli vaja järgida plaani, mitu korda ja mida päevas.
Oh, kui raske see kõik algul oli! Ei osanud ma lõdvestuda ega midagi. Suures hädas siis mediteerisin ja palusin lõdvestusoskust. Ja ennäe imet, tasapisi hakkaski kõik laabuma. Mulle meeldis just see, et õpetati, kuidas meditatsiooni alustada ja ka seda, kuidas iseseisvalt välja tulla.
See andis julguse, et päris kuhugi ära ei lenda.
Aasta oli siis 95 ja aeg ju milline? Küllap mäletatakse. Ei julgenud ma kellelegi rääkidagi, et sellise asjaga tegelen. Nüüd on see kõik moes ja lood hoopis teised.
Sain oma meele järjepideva harjutamisega kontrolli alla. Poole aasta pärast polnud tablette enam vaja võtta ja neid ei ole ma vajanud siiamaani. Ja vaimsel teel käimine, igasugustest koolitustest ja õpitubadest osavõtmine sai mu elu lahutamatuks osaks. Vahepeal tundus, et sai liigagi palju, aga oli ka palju, mis vajas muutmist ja lahti laskmist.
Elu oma keerdkäikude ja raskete situatsioonidega on pidevalt mind ka proovile pannud. 10 aastat pärast selle raamatuga tutvumist matsin mehe, jäin 3 lapsega üksi. Noorim läks sügisel alles kooli. Nüüdseks on kõik lapsed täiskasvanuks saanud.
Raskustesse olen sattunud aga siis, kui pole järjepidev olnud ning mediteerimise vajalikkus on meelest läinud. Niipea kui asjad laabuvad ja muresid justkui pole, siis lased elul voolata omasoodu.