Vastused sisekosmosest2018-05-25T13:48:34+03:00

Vastused sisekosmosest

Südame tee meestele ja naistele

Kaido Pajumaa

2015, 112 lk

Tutvustus

Inspiratsiooniraamat nüüd väiksemas formaadis!

Kaido Pajumaa uus raamat annab meestele ja naistele 50 vastust, mis tulevad otse südamest. Kaido soovitab lugejatel lahendusi ja vastuseid otsides kõrvale jätta oma egopõhine mõtlemine ja tunnetada-vaadata-kuulata oma sisemaailma, kust tulevad iga inimese jaoks õiged vastused. Kaido arvates leiame me kõikidele küsimustele vastused ainult enda sisse vaadates, mitte väljastpoolt. See raamat aitab meil kontakti saada oma sisemaailmaga ja suunab sealt tulenevaid vastuseid igapäevaelus senisest rohkem kasutama. Tõeline rikkus tuleb teadagi inimese seest.

Tartu Ülikooli rahvusvahelise majanduse haridusega, motivaator.ee koolitaja ja mitme raamatu autor Kaido Pajumaa valis välja 50 igapäevaelus olulist teemat, mida ta selles raamatus käsitleb. Lühikesed ja lihtsasti mõistetavad sõnumid aitavad mõtiskleda elu üle ning inspireerivad valikute tegemisel.

Raamatut on äärmiselt lihtne lugeda ja kasutada – võid raamatu juhuslikust kohast lahti võtta ja lugema hakata. Kui raamatus antud soovitused ja jagatud mõtted kõnetavad sind, proovi neist ka juhinduda ja vaata, kuhu need sind viivad. Kui sulle tundub, et suund on õige ja sa jõuad lahendusteni, jätka sellel rajal.

„Läks küll kauem, kui alguses planeerisin, aga mulle endale lõpptulemus meeldib. Tahtsin kõiki tekste kirjutada otse südamest, sest siis on võimalik neid ka lugeda südamest, mistõttu otsisin alati õiget hetke.“

Kaido Pajumaa

SISUKORD

SISSEJUHATUS
1. Aktsepteerimine
2. Enesetervendamine
3. Raha
4. Armastus
5. Karjäär
6. Materiaalne heaolu
7. Vaimne areng
8. Vabadus
9. Heaolu
10. Elumõte
11. Mina
12. Mõtted
13. Emotsioonid
14. Unenäomaailm
15. Konfliktid
16. Konfliktid iseendaga
17. Andestamine
18. Raskused
19. Kavatsuse jõud
20. Tingimusteta armastus
21. Vaba armastus
22. Tao
23. Tänulikkus
24. Positiivne mõtlemine
25. Kahetsused
26. Siin ja praegu
27. Pingutuseta tegutsemine
28. Unistamine
29. Valetahtmised
30. Väikesed sammud
31. Kiirustamine
32. Sõbrad
33. Õnn ja elurõõm
34. Põhjus ja tagajärg
35. Allikas
36. Mehelikkus
37. Sisemine valu
38. Sisemine laps
39. Peatumine
40. Inspiratsioon
41. Sisetunne
42. Võltsmina
43. Enesetähtsus
44. Harjumused
45. Uskumused
46. Füüsiline keha
47. Kontroll
48. Enesearmastamine
49. Teenimine
50. Karma

 Lugejate kommentaarid

Katrin:
Teadsin ja olin kuulnud omal ajal Kaido Pajumaast. Sel ajal läks minu elutee aga pisut teisi radu pidi. Seda huvitavam oli „juhuslikult“ temaga kohtuda ühel ettevõtjate koolitusel. Kui teada sain, et temaga tuleb koolitus, süvenesin põhjalikumalt kuulsuse kirjutistesse. Tellisin sisekosmos.ee lehelt komplekti e-raamatuid ning lugesin need läbi. Kaido on teinud väga põhjaliku uuringu ning osanud kogu loetud ja õpitud materjalist arusaadavad kokkuvõtted teha. Karismaatilise isiksusena on ta koolitused ja videod väga haaravad ja huvitavad.
Inspiratsiooniraamatu ostsin poest ja kasutan seda igapäevaselt. Hommikuti löön raamatu suvalise koha pealt lahti ja vaatan, mis mulle tänasel päeval olulist öelda on. Kui vähegi päeva jooksul meeles on, siis ka järgin näpunäiteid.